Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання в постійне користування земельної ділянки Державному територіально-галузевому об’єднанню „Південно-Західна залізниця”

Розпорядження від 05.12.2014, №422
Дата оприлюднення: 05.12.2014

Розглянувши звернення Державного територіально-галузевого об’єднання “Південно-Західна залізниця”, відповідно до Земельного кодексу України, Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:

  1. Затвердити “Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, ДТГО “Південно-Західна залізниця”, для експлуатації та обслуговування залізничного транспорту на території Салиської сільської ради Таращанського району Київської області” (далі – проект землеустрою), розроблений Подільським державним підприємством геодезії, картографії та кадастру.
  1. Надати в постійне користування Державному територіально- галузевому об’єднанню “Південно-Західна залізниця” земельну ділянку площею 13,7356 га (кадастровий номер 3224486000:02:008:0020) для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту із земель державної власності за межами населених пунктів на території Салиської сільської ради Таращанського району Київської області.
  1. Віднести зазначену у пункті 2 цього розпорядження, земельну ділянку (далі – земельна ділянка) до категорії земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики оборони та іншого призначення.
  1. Зобов’язати Державне територіально-галузеве об’єднання “Південно-Західна залізниця”:

4.1. дотримуватися умов і обмежень використання земельної ділянки, визначених чинним законодавством та матеріалами погодження проекту землеустрою;

4.2. виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність;

4.3. вжити заходів щодо оформлення речових прав на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства України.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: