Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання в оренду земельної ділянки приватному акціонерному товариству „Київстар”

Розпорядження від 20.06.2014, №183
Дата оприлюднення: 20.06.2014

Відповідно до статей 122, 123, 134 Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, “Про Державний земельний кадастр”:

  1. Затвердити “Проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПрАТ “Київстар” для розташування базової станції стільникового зв’язку (землі зв’язку) на території Маслівської сільської ради, Миронівського району, Київської області” (далі – проект землеустрою), розроблений ТОВ “Земприватцентр”.
  1. Надати в оренду на 49 років приватному акціонерному товариству “Київстарземельну ділянку площею 0,25 га за межами населеного пункту (кадастровий номер 3222984300:01:012:0005) для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку (розташування базової станції стільникового зв’язку) на території Маслівської сільської ради Миронівського району Київської області.
  1. Установити річну орендну плату – дванадцять відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

  1. Зобов’язати приватне акціонерне товариство “Київстар:

4.1. використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням;

4.2. дотримуватися умов і обмежень використання земельної ділянки, визначених чинним законодавством та матеріалами погодження проекту землеустрою;

4.3. виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність.

  1. Доручити Миронівській райдержадміністрації від імені Київської облдержадміністрації, у встановленому законодавством порядку, укласти з приватним акціонерним товариством “Київстар договір оренди земельної ділянки, зазначеної у пункті 2 цього розпорядження, передбачивши в договорі оренди умови та обмеження щодо використання земельної ділянки, які визначені чинним законодавством та проектом землеустрою, а також забезпечити внесення відповідних змін до земельно-кадастрової документації.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: