Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання в оренду земельної ділянки приватному підприємству „Регіон-Постач”

Розпорядження від 10.01.2014, №1
Дата оприлюднення: 10.01.2014

Відповідно до статей 123, 134 Земельного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, “Про Державний земельний кадастр”:

1. Затвердити “Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду приватному підприємству “Регіон-Постач” для гуртового складу паливно-мастильних матеріалів в адміністративних межах Шкарівської сільської ради, Білоцерківського району, Київської області” (далі – проект землеустрою), розроблений приватним підприємством “Білоцерківський регіональний інститут землевпорядкування”.

2. Надати в оренду на 49 років приватному підприємству “Регіон-Постач” земельну ділянку площею 0,4165 га (кадастровий номер 3220489500:02:026:0016) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (гуртовий склад паливно-мастильних матеріалів) на території Шкарівської сільської ради Білоцерківського району Київської області у зв’язку з розташуванням на вказаній земельній ділянці об’єктів нерухомого майна, що перебувають у власності приватного підприємства “Регіон-Постач”.

3. Установити річну орендну плату – дванадцять відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

4. Зобов’язати приватне підприємство “Регіон-Постач:

4.1. використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням;

4.2. дотримуватися умов і обмежень використання земельної ділянки, визначених чинним законодавством та матеріалами погодження проекту землеустрою;

4.3. виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність.

5. Доручити Білоцерківській райдержадміністрації від імені Київської облдержадміністрації, у встановленому законодавством порядку, укласти з приватним підприємством “Регіон-Постач” договір оренди земельної ділянки, зазначеної у пункті 2 даного розпорядження, передбачивши в договорі оренди умови та обмеження щодо використання земельної ділянки, які визначені чинним законодавством та проектом землеустрою, а також забезпечити внесення відповідних змін до земельно-кадастрової документації.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації О.В.Заєць

        

Поділитися: