Працюємо задля перемоги!

Про надання в оренду земельної ділянки ТОВ „СІ ЕКО”

Розпорядження від 01.11.2012, №466
Дата оприлюднення: 01.11.2012

Відповідно до статей 123, 134 Земельного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”:

  1. Затвердити “Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 49 років ТОВ “СІ ЕКО”, для будівництва об’єктів забезпечення життєдіяльності населених пунктів сміттєпереробного комплексу “Комплекс по переробці відходів”, яка розташована за адресою: Київська область, Іванківський район, Пісківська сільська рада (за межами населеного пункту” (далі – проект землеустрою), розроблений ТОВ “Земельні інформаційні системи”.
  1. Надати в оренду на 49 років товариству з обмеженою відповідаль­ністю “СІ ЕКО” земельну ділянку площею 49,0000 га для будівництва об’єктів забезпечення життєдіяльності населених пунктів сміттєпереробного комплексу “Комплекс по переробці відходів” в адміністративних межах Пісківської сільської ради Іванківського району Київської області.
  1. Змінити цільове призначення земельної ділянки, зазначеної у пункті 2 цього розпорядження, із земель сільсько­господарського призначення на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
  1. Установити річну орендну плату – дванадцять відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  1. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю “СІ ЕКО”:

5.1. перед початком будівництва передбачити розробку робочого проекту щодо зняття та перенесення родючого шару ґрунту земельної ділянки;

5.2. дотримуватися умов і обмежень використання земельної ділянки, визначених чинним законодавством та матеріалами погодження проекту землеустрою;

5.3. виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність.

  1. Доручити Іванківській райдержадміністрації від імені Київської облдерж­адміністрації, у встановленому законодавством порядку, укласти з товариством з обмеженою відповідальністю “СІ ЕКО” договір оренди земельної ділянки, зазначеної у пункті 2 даного розпорядження, передбачивши в договорі оренди умови та обмеження щодо використання земельної ділянки, які визначені чинним законодавством та проектом землеустрою, а також забезпечити внесення відповідних змін до земельно-кадастрової документації.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації В.М.Максименко

        

Поділитися: