Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання в оренду земельної ділянки гр. Філіпову І.В.

Розпорядження від 29.12.2012, №584
Дата оприлюднення: 29.12.2012

Відповідно до Земельного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”:

  1. Затвердити “Проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди гр. Філіпову Ігорю Володимировичу в межах Великодмитровицької сільської ради Обухівського району Київської області для розміщення столярного цеху” (далі – проект землеустрою), розроблений ПП “Компанія ГеоСфера”.
  1. Надати в оренду на 49 років громадянину Філіпову Ігорю Володимировичу земельну ділянку площею 0,1400 га на території Великодмитровицької сільської ради Обухівського району Київської області для розміщення столярного цеху у зв`язку з розташуванням на вказаній земельній ділянці об`єктів нерухомого майна, що перебувають у власності громадянина Філіпова Ігоря Володимировича.
  1. Змінити цільове призначення земельної ділянки, вказаної в пункті 2 цього розпорядження (землі сільськогосподарського призначення), на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
  1. Установити річну орендну плату – 12 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  1. Зобов’язати гр. Філіпова І.В.:

5.1. перед початком будівництва передбачити розробку робочого проекту щодо зняття та перенесення родючого шару грунту земельної ділянки;

5.2. дотримуватись умов та обмежень використання земельної ділянки, визначених чинним законодавством та матеріалами проекту землеустрою;

5.3. виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність.

  1. Доручити Обухівській райдержадміністрації від імені Київської облдержадміністрації, у встановленому законодавством порядку, укласти з гр. Філіповим І.В. договір оренди земельної ділянки, за умови попереднього відшкодування ним втрат сільськогосподарського виробництва, передбачивши в договорі оренди обмеження щодо використання земельної ділянки, що визначені чинним законодавством та проектом землеустрою, а також, забезпечити внесення відповідних змін до земельно-кадастрової документації.

Виконуючий обов`язки

голови адміністрації О.В.Заєць

        

Поділитися: