Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання в оренду земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „ЛНК”

Розпорядження від 22.08.2013, №317
Дата оприлюднення: 22.08.2013

Відповідно до статті 123, пункту 13 частини 2 статті 134 Земельного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, “Про Державний земельний кадастр”:

  1. Затвердити “Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в адміністративних межах Підгірцівської сільської ради Обухівського району Київської області товариству з обмеженою відповідальністю “ЛНК” (далі – проект землеустрою), розроблений фізичною особою – підприємцем Макосій Н.В.
  1. Надати в оренду на 49 років товариству з обмеженою відповідальністю “ЛНК” земельну ділянку площею 0,2496 га (кадастровий номер 3223186800:06:003:0021) для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в адміністративних межах Підгірцівської сільської ради Обухівського району Київської області (об’єкт енергетичної інфраструктури).
  1. Установити річну орендну плату – дванадцять відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  1. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю “ЛНК”:

4.1. перед початком будівництва передбачити розробку робочого проекту щодо зняття та перенесення родючого шару ґрунту земельної ділянки;

4.2. дотримуватися умов і обмежень використання земельної ділянки, визначених чинним законодавством та матеріалами погодження проекту землеустрою;

4.3. виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність.

  1. Віднести земельну ділянку, зазначену у пункті 2 цього розпорядження, до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
  1. Доручити Обухівській райдержадміністрації від імені Київської облдержадміністрації, у встановленому законодавством порядку, укласти з товариством з обмеженою відповідальністю “ЛНК” договір оренди земельної ділянки, зазначеної у пункті 2 даного розпорядження, передбачивши в договорі оренди умови та обмеження щодо використання земельної ділянки, які визначені чинним законодавством та проектом землеустрою, а також забезпечити внесення відповідних змін до земельно-кадастрової документації.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації О.В.Заєць

        

Поділитися: