Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання в оренду земельної ділянки Товариству з обмеженою відповідальністю „ЛідАгро”

Розпорядження від 01.12.2014, №400
Дата оприлюднення: 01.12.2014

Розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю “ЛідАгро”, відповідно до Земельного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, “Про Державний земельний кадастр”, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 20 червня 2014 року № 178 “Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю “ЛідАгро”:

  1. Затвердити “Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Товариству з обмеженою відповідальністю “ЛідАгро” для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в межах Ківшоватської сільської ради Таращанського району Київської обл.” (далі – технічна документація), розроблену ТОВ “Центр перспективного проектування та ринку земель”.
  1. Надати в оренду на 49 років Товариству з обмеженою відповідальністю “ЛідАгро” земельну ділянку площею 3,8699 га (кадастровий номер 3224481900:02:009:0078) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення) в межах Ківшоватської сільської ради Таращанського району Київської області, де розташований об’єкт нерухомого майна, що перебуває у власності цього товариства.
  1. Установити річну орендну плату – дванадцять відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  1. Зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю “ЛідАгро”:

4.1. перед початком будівництва передбачити розробку робочого проекту щодо зняття та перенесення родючого шару ґрунту земельної ділянки;

4.2. дотримуватися умов і обмежень використання земельної ділянки, визначених чинним законодавством та матеріалами погодження технічної документації;

4.3. виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність;

4.4. використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням.

  1. Доручити Таращанській райдержадміністрації від імені Київської облдержадміністрації, у встановленому законодавством порядку, укласти з Товариством з обмеженою відповідальністю “ЛідАгро” договір оренди земельної ділянки, зазначеної у пункті 2 цього розпорядження, передбачивши в договорі оренди умови та обмеження щодо використання земельної ділянки, що визначені чинним законодавством та технічною документацією, а також забезпечити внесення відповідних змін до земельно-кадастрової документації.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: