Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання в оренду земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „Рокитнянський цукровий завод”

Розпорядження від 24.11.2014, №385
Дата оприлюднення: 24.11.2014

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю “Рокитнянський цукровий завод” та заяву публічного акціонерного товариства Рокитнянський цукровий завод, відповідно до статей 120, 122, частини першої статті 123, 134, 141 Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, “Про Державний земельний кадастр”:

  1. Припинити відповідно до пункту “е” статті 141 Земельного кодексу України право користування земельною ділянкою площею 10,2106 га, що виникло на підставі договору оренди землі від 09.10.2014 № 01-02/14, укладеного між Рокитнянською районною державною адміністрацією Київської області та публічним акціонерним товариством Рокитнянський цукровий завод” (згідно з витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права, зареєстрованого в реєстраційній службі Рокитнянського районного управління юстиції Київської області від 17.10.2014 № 28240547), відповідно до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 25 вересня 2014 року № 312 “Про надання в оренду земельної ділянки публічному акціонерному товариству “Рокитнянський цукровий завод”.
  1. Доручити Рокитнянській районній державній адміністрації Київської області від імені Київської облдержадміністрації, у встановленому законодавством порядку, укласти з публічним акціонерним товариствомРокитнянський цукровий завод” угоду щодо припинення дії договору оренди земельної ділянки, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження.
  1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю “Рокитнянський цукровий завод” земельну ділянку площею 10,2106 га (кадастровий номер 3223755100:05:006:0015) в оренду на 49 років з метою розміщення комплексу з виробництва електроенергії із біогазу (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення) на території Рокитнянської селищної ради Рокитнянського району Київської області без зміни її меж та цільового призначення та на якій розташований об’єкт нерухомого майна, що перебуває у власності товариства з обмеженою відповідальністю “Рокитнянський цукровий завод” згідно з договором купівлі-продажу від 27.10.2014, посвідченого приватним нотаріусом Рокитнянського районного нотаріального округу Київської області Скоробагатько В.Д., зареєстрованого в реєстрі за № 2067, та витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 27.10.2014 № 28649215.
  1. Установити річну орендну плату – три відсотки від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  1. Доручити Рокитнянській райдержадміністрації Київської області від імені Київської облдержадміністрації, у встановленому законодавством порядку, укласти з товариством з обмеженою відповідальністю “Рокитнянський цукровий завод” на тих самих умовах і в тому ж обсязі, що були у попереднього землекористувача, договір оренди земельної ділянки, зазначеної у пункті 3 цього розпорядження, передбачивши в договорі оренди умови та обмеження щодо використання земельної ділянки, які визначені чинним законодавством, а також забезпечити внесення відповідних змін до земельно-кадастрової документації та реєстрацію його в органі державної реєстрації за місцем розташування земельної ділянки.
  1. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю “Рокитнянський цукровий завод”:

6.1. приступати до використання зазначеної земельної ділянки після підписання вищезазначеного договору оренди та його реєстрації;

6.2. перед початком будівництва передбачити розробку робочого проекту щодо зняття та перенесення родючого шару ґрунту земельної ділянки;

6.3. дотримуватись умов і обмежень використання земельної ділянки, визначених чинним законодавством та передбачених договором оренди земельної ділянки;

6.4. виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність;

6.5. використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: