Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання в оренду земельної ділянки гр. Лімакову О.В.

Розпорядження від 25.12.2015, №504
Дата оприлюднення: 25.12.2015

Розглянувши клопотання громадянина Лімакова Олександра Володимировича, відповідно до статей 59, 93, 96, 122, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Водного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, “Про державний земельний кадастр”, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 19.06.2015 № 222 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Лімакову О.В.”, висновку державної експертизи землевпорядної документації від 01.10.2015 № 1074-15:

1. Затвердити “Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду в оренду терміном на 49 років для сінокосіння громадянину Лімакову Олександру Володимировичу Вишгородський район Київської області Лебедівська сільська рада” (далі – проект землеустрою), розроблений Товариством з обмеженою відповідальністю “Будексім 2007”.

2. Надати громадянину Лімакову Олександру Володимировичу в оренду терміном на 49 років земельну ділянку площею 0,1195 га (кадастровий номер 3221884000:33:023:1707) для сінокосіння із земель запасу водного фонду державної власності (у межах прибережної захисної смуги), що розташована за межами населених пунктів на території Лебедівської сільської ради Вишгородського району Київської області.

3. Установити річну орендну плату – дванадцять відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

4. Зобов’язати громадянина Лімакова Олександра Володимировича:

4.1. приступати до використання зазначеної земельної ділянки після підписання договору оренди та його державної реєстрації відповідно доЗакону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень?;

4.2. дотримуватися умов і обмежень у використанні земельної ділянки, визначених чинним законодавством та матеріалами погодження проекту землеустрою;

4.3. дотримуватись режиму обмеженої господарської діяльності в прибережних захисних смугах навколо водойм;

4.4. забезпечити вільний доступ громадян до водного об’єкта для задоволення потреб загального водокористування;

4.5. виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність;

4.6. використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням.

5. Доручити Вишгородській райдержадміністрації від імені Київської облдержадміністрації, у встановленому законодавством порядку, укласти з громадянином Лімаковим Олександром Володимировичем договір оренди земельної ділянки, зазначеної у пункті 2 цього розпорядження, передбачивши в договорі оренди умови та обмеження у використанні земельної ділянки, що визначені чинним законодавством та матеріалами погодження проекту землеустрою, а також забезпечити внесення відповідних змін до земельно-кадастрової документації та реєстрацію його в органі державної реєстрації за місцем розташування земельної ділянки.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: