Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання в оренду земельної ділянки гр. Панченку Р.І.

Розпорядження від 25.12.2015, №503
Дата оприлюднення: 25.12.2015

Розглянувши клопотання громадянина Панченка Романа Ігоровича, відповідно до статей 59, 93, 96, 122, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Водного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, “Про державний земельний кадастр”, розпорядження голови Вишгородської районної державної адміністрації Київської області від 02 серпня 2011 року № 1274 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Панченку Роману Ігоровичу в оренду для сінокосіння на території Хотянівської сільської ради Вишгородського району Київської області (за межами населеного пункту)”, висновку державної експертизи землевпорядної документації від 17 липня 2013 року № 479-13:

1. Затвердити “Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння терміном на 49 років гр. Панченку Роману Ігоровичу Вишгородський район Київської області Хотянівська сільська рада /за межами населеного пункту/” (далі – проект землеустрою), розроблений Товариством з обмеженою відповідальністю “Будексім 2007”.

2. Надати громадянину Панченку Роману Ігоровичу в оренду терміном на 49 років земельну ділянку площею 0,1200 га (кадастровий номер 3221888800:38:125:0706) для сінокосіння із земель водного фонду державної власності (в смузі відведення каналу), що розташована за межами населеного пункту на території Хотянівської сільської ради Вишгородського району Київської області.

3. Установити річну орендну плату – дванадцять відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

4. Зобов’язати громадянина Панченка Романа Ігоровича:

4.1. приступати до використання зазначеної земельної ділянки після підписання договору оренди та його державної реєстрації відповідно доЗакону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень?;

4.2. дотримуватися умов і обмежень у використанні земельної ділянки, визначених чинним законодавством та матеріалами погодження проекту землеустрою;

4.3. дотримуватись режиму обмеженої господарської діяльності в прибережних захисних смугах навколо водойм;

4.4. забезпечити вільний доступ громадян до водного об’єкта для задоволення потреб загального водокористування;

4.5. виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність;

4.6. використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням.

5. Доручити Вишгородській райдержадміністрації від імені Київської облдержадміністрації, у встановленому законодавством порядку, укласти з громадянином Панченком Романом Ігоровичем договір оренди земельної ділянки, зазначеної у пункті 2 цього розпорядження, передбачивши в договорі оренди умови та обмеження у використанні земельної ділянки, що визначені чинним законодавством та матеріалами погодження проекту землеустрою, а також забезпечити внесення відповідних змін до земельно-кадастрової документації та реєстрацію його в органі державної реєстрації за місцем розташування земельної ділянки.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: