Працюємо задля перемоги!

Про надання в оренду земельної ділянки приватному підприємству „Надра – Сервіс”

Розпорядження від 19.11.2015, №432
Дата оприлюднення: 19.11.2015

Розглянувши клопотання приватного підприємства “Надра-Сервіс”, відповідно до статей 122, 123, 134 Земельного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, “Про Державний земельний кадастр”, розпоряджень голови Київської обласної державної адміністрації від 24.02.2012 № 76 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПП “Надра-Сервіс” та від 24.06.2014 № 202 “Про внесення зміни до розпорядження виконуючого обов’язки голови Київської облдержадміністрації від 24 лютого 2012 року № 76”:

1. Затвердити “Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПП “Надра – Сервіс” для розміщення піщаного кар`єру площею 9,2000 га, яка розташована: Бирюківська сільська рада, Рокитнянський район, Київська область” (далі – проект землеустрою), розроблений приватним підприємством “АНЕЛО”.

2. Надати приватному підприємству “Надра – Сервіс” земельну ділянку площею 9,2000 га (кадастровий номер 3223780500:03:005:0006) в оренду на термін дії спеціального дозволу на користування надрами від 14.01.2010 № 5101 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами з метою розміщення піщаного кар`єру (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення) на території Бирюківської сільської ради Рокитнянського району Київської області (за межами населеного пункту).

3. Установити річну орендну плату – дванадцять відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

4. Зобов’язати приватне підприємство “Надра-Сервіс”:

4.1. приступати до використання зазначеної земельної ділянки після підписання договору оренди та його реєстрації;

4.2. перед початком використання земельної ділянки передбачити розробку робочого проекту щодо зняття та перенесення родючого шару ґрунту земельної ділянки у разі наявності такого;

4.3. дотримуватися умов і обмежень використання земельної ділянки, визначених чинним законодавством та матеріалами погодження проекту землеустрою;

4.4. виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність;

4.5. використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням.

5. Доручити Рокитнянській райдержадміністрації від імені Київської облдержадміністрації, у встановленому законодавством порядку, укласти з приватним підприємством “Надра-Сервіс” договір оренди земельної ділянки, зазначеної у пункті 2 цього розпорядження, передбачивши в договорі оренди умови та обмеження щодо використання земельної ділянки, що визначені чинним законодавством та проектом землеустрою, а також забезпечити внесення відповідних змін до земельно-кадастрової документації та реєстрацію його в органі державної реєстрації за місцем розташування земельної ділянки.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: