Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про надання в оренду земельної ділянки”

Розпорядження від 30.11.2005, №818
Дата оприлюднення: 30.11.2005

Відповідно до Земельного кодексу України (із наступними змінами), Законів України “Про оренду землі” (із наступними змінами), “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 17.11.97 № 1279 “Про розміри і Порядок визначення втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню” (із наступними змінами), розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 14.10.2004 № 720 “Про погодження місця розташування об’єкта” та враховуючи позитивний висновок державної землевпорядної експертизи від 21.04.2005 № 8-2112:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Ключнікову І.В. під розміщення ліцензійних складів на території Новопетрівської сільської ради Вишгородського району Київської області, розроблений ДП “Вишгородський районний центр державного земельного кадастру” за договором від 07.08.2003 № 267 (далі – проект відведення).

2. Надати в оренду терміном на 49 років Ключнікову І.В. земельну ділянку площею 1,00 га (ліси 1-ї групи – 0,04 га із земель Київської лісової науково-дослідної станції та 0,96 га за рахунок земель запасу Новопетрівської сільської ради Вишгородського району) без права вирубки дерев під розміщення ліцензійних складів.

3. Віднести земельну ділянку, зазначену у пункті 2 цього розпорядження, до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

4. Установити річну орендну плату – 10 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

5. Доручити Вишгородській райдержадміністрації укласти та підписати від імені обласної державної адміністрації договір оренди вказаної земельної ділянки з Ключніковим І.В. після затвердження в установленому порядку її нормативної грошової оцінки та за умови попереднього відшкодування ним втрат лісогосподарського виробництва у встановленому порядку, передбачивши обмеження щодо використання земельної ділянки, визначені чинним законодавством та матеріалами погодження проекту відведення.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

        

Поділитися: