Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про надання в оренду земельної ділянки”

Розпорядження від 20.01.2006, №43
Дата оприлюднення: 20.01.2006

Відповідно до Земельного кодексу України (із наступними змінами), Законів України “Про оренду землі” (із наступними змінами), “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 17.11.97 № 1279 “Про розміри і Порядок визначення втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню” (із наступними змінами), розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 19.06.2002 № 340 “Про деякі питання регулювання земельних відносин в Київській області”, зареєстрованого в Київському обласному управлінні юстиції 04.07.2002 за № 26/375, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 14.01.2005 № 24 “Про погодження місця розташування об’єкта” та враховуючи позитивний висновок державної землевпорядної експертизи від 15.09.2005 № 4-2374:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «СК Петроліум» для розміщення автозаправного комплексу середньої потужності категорії «А» на території Глибоцької сільської ради Бориспільського району Київської області, розроблений товариством з обмеженою відповідальністю «Глобус» (далі – проект відведення).

2. Вилучити з постійного користування Бортницького управління меліоративних систем і водного господарства земельну ділянку площею 0,13 га забудованих земель (під гідротехнічними спорудами) та надати в оренду на 49років товариству з обмеженою відповідальністю «СК Петроліум» земельну ділянку площею 0,48 га, з них: 0,13 га – забудованих земель (під гідротехнічними спорудами) та 0,35 га – лісосмуг за рахунок земель державної власності (запас), на території Глибоцької сільської ради Бориспільського району для розміщення автозаправного комплексу середньої потужності категорії «А».

3. Віднести земельну ділянку, зазначену в пункті 2 цього розпорядження до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

4. Установити річну орендну плату – 10 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

5. Доручити Бориспільській райдержадміністрації укласти та підписати від імені обласної державної адміністрації договір оренди вказаної земельної ділянки із товариством з обмеженою відповідальністю «СК Петроліум» після затвердження в установленому порядку її нормативної грошової оцінки та за умови попереднього відшкодування ним втрат лісогосподарського виробництва у встановленому порядку, передбачивши обмеження щодо використання земельної ділянки, визначені чинним законодавством та матеріалами погодження проекту відведення.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк        

Поділитися: