Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про надання в оренду земельної ділянки”

Розпорядження від 19.01.2006, №40
Дата оприлюднення: 19.01.2006

Відповідно до Земельного кодексу України (із наступними змінами), Законів України “Про оренду землі” (із наступними змінами), “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 17.11.1997 № 1279 “Про розміри і Порядок визначення втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню” (із наступними змінами), розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 19.06.2002 №340 “Про деякі питання регулювання земельних відносин в Київській області”, зареєстрованого в Київському обласному управлінні юстиції 04.07.2002 за № 26/375, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 31.12.2004 №979 “Про погодження місця розташування об’єкта” та враховуючи позитивний висновок державної землевпорядної експертизи від 22.08.2005 № 8-2205:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Водолісозахист» під розміщення бази відпочинку на території Лютізької сільської ради Вишгородського району Київської області, розроблений Вишгородським районним відділом № 11 Київської регіональної філії Державного підприємства “Центр державного земельного кадастру при Держкомземі України” за договором від 24.01.2005 № 15 (далі – проект відведення).

2. Вилучити з постійного користування Київської лісової науково-дослідної станції земельну ділянку площею 9,9 га лісів на території Лютізької сільської ради Вишгородського району та надати її в оренду терміном на 49 років товариству з обмеженою відповідальністю «Водолісозахист» під розміщення бази відпочинку.

3. Змінити цільове призначення вищевказаної земельної ділянки лісового фонду за умови оформлення правоустановчих документів відповідно до чинного законодавства та вирубки дерев у подальшому виключно під габарити забудови і віднести земельну ділянку, зазначену в пункті 2 цього розпорядження, до земель рекреаційного призначення.

4. Установити річну орендну плату – 10 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

5. Доручити Вишгородській райдержадміністрації укласти та підписати від імені обласної державної адміністрації договір оренди вказаної земельної ділянки із товариством з обмеженою відповідальністю «Водолісозахист» після затвердження в установленому порядку її нормативної грошової оцінки та за умови попереднього відшкодування ним втрат лісогосподарського виробництва у встановленому порядку, передбачивши обмеження щодо використання земельної ділянки, визначені чинним законодавством та матеріалами погодження проекту відведення.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк        

Поділитися: