Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про надання в оренду земельної ділянки”

Розпорядження від 03.04.2006, №261
Дата оприлюднення: 03.04.2006

Відповідно до Земельного кодексу України (із наступними змінами), Законів України “Про оренду землі” (із наступними змінами), “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 17.11.97 № 1279 “Про розміри і Порядок визначення втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню” (із наступними змінами), розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 19.06.2002 № 340 “Про деякі питання регулювання земельних відносин в Київській області”, зареєстрованого в Київському обласному управлінні юстиції 04.07.2002 за № 26/375, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 17.01.2006 № 18 “Про погодження місця розташування об’єкта” та враховуючи позитивний висновок державної землевпорядної експертизи від 23.03.2006 № 2-55:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду товариству з обмеженою відповідальністю “Техпромресурс” для розміщення автозаправної станції з комплексом сервісного обслуговування на автодорозі Р-32 Кременець-Біла Церква-Ржищів з під’їздом до м. Біла Церква км 344+440 (ліворуч) в межах Шкарівської сільської ради Білоцерківського району Київської області, розроблений суб’єктом підприємницької діяльності Богданенком В’ячеславом Анатолійовичем.

2. Надати в оренду на 49 років товариству з обмеженою відповідальністю „Техпромресурс” земельну ділянку площею 0,4372 га забудованих земель громадського призначення за рахунок земель загального користування в межах Шкарівської сільської ради Білоцерківського району Київської області для розміщення автозаправної станції з комплексом сервісного обслуговування.

3. Віднести земельну ділянку, зазначену в пункті 2 цього розпорядження, до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
4. Установити річну орендну плату – 10 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

5. Доручити Білоцерківській райдержадміністрації укласти та підписати від імені обласної державної адміністрації договір оренди вказаної земельної ділянки із товариством з обмеженою відповідальністю „Техпромресурс” після затвердження в установленому порядку її нормативної грошової оцінки, передбачивши обмеження щодо використання земельної ділянки, визначені чинним законодавством та матеріалами погодження проекту землеустрою.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк        

Поділитися: