Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про надання в оренду земельних ділянок”

Розпорядження від 21.12.2006, №1066
Дата оприлюднення: 21.12.2006

Відповідно до Земельного кодексу України (із наступними змінами), Законів України «Про оренду землі» (із наступними змінами), «Про місцеві державні адміністрації» (із наступними змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 17.11.97 № 1279 «Про розміри і Порядок визначення втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню» (із наступними змінами), розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 04.10.2004 № 709 «Про погодження місця розташування об’єкта» та враховуючи позитивний висновок державної землевпорядної експертизи від 22.04.2005 № 8-1195:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «А.М.А. Транс» для розміщення складських приміщень на території Новопетрівської сільської ради Вишгородського району Київської області, розроблений товариством з обмеженою відповідальністю «Землевпорядно-консалтингова компанія «Земпроінформ» за договором від 22.10.2004 № 09 (далі – проект відведення).

2. Надати в оренду на 49 років товариству з обмеженою відповідальністю «А.М.А. Транс» земельні ділянки загальною площею 4,0001 га, з них: 3,0291 га – чагарники; 0,9710 га – болота за рахунок земель державної власності (запас) на території Новопетрівської сільської ради Вишгородського району для розміщення складських приміщень.

3. Змінити цільове призначення земельних ділянок, зазначених в пункті 2 цього розпорядження, із категорії земель лісового та водного фонду на категорію земель промисловості.

4. Установити річну оренду плату 10 відсотків від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

5. Доручити Вишгородській райдержадміністрації укласти та підписати від імені обласної державної адміністрації договір оренди вказаних земельних ділянок із товариством з обмеженою відповідальністю «А.М.А. Транс» після затвердження в установленому порядку їх нормативної грошової одиниці та за умови попереднього відшкодування ним втрат лісогосподарського виробництва у встановленому порядку, передбачивши обмеження щодо використання земельних ділянок, визначені чинним законодавством та матеріалами погодження проекту відведення.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

        

Поділитися: