Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання Службі зовнішньої розвідки України дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування

Розпорядження від 23.01.2015, №17
Дата оприлюднення: 23.01.2015

Розглянувши клопотання Служби зовнішньої розвідки України, заяву квартирно-експлуатаційного відділу міста Біла Церква, згоду Міністра оборони України від 10.10.2013, відповідно до статей 92, 123, 141, 142 Земельного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, “Про Державний земельний кадастр”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1049-р “Про передачу нерухомого військового майна в управління Служби зовнішньої розвідки”:

1. Надати Службі зовнішньої розвідки України дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для розміщення та постійної діяльності Служби зовнішньої розвідки України (землі оборони) площею 0,4804 га, що розташована за межами населеного пункту на території Фурсівської сільської ради Білоцерківського району Київської області, у зв’язку з розташуванням на вказаній земельній ділянці об’єкта нерухомого майна (будівля № 9 (штаб) військового містечка № 50 вул. Гайок м. Біла Церква), переданого в управління вищезазначеній службі квартирно-експлуатаційним відділом міста Біла Церква на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1049-р “Про передачу нерухомого військового майна в управління Служби зовнішньої розвідки”.

2. Роботи з розроблення проекту землеустрою розпочати після укладання договору із суб’єктом господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом.

3. Проект землеустрою погодити у визначеному законодавством порядку та подати на затвердження до Київської обласної державної адміністрації.

4. Виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність.

5. Підготовка проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та державної реєстрації прав постійного користування земельною ділянкою відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: