Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання Службі безпеки України дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування

Розпорядження від 01.04.2015, №103
Дата оприлюднення: 01.04.2015

Розглянувши клопотання Служби безпеки України та заяву Казенного підприємства “Кіровгеологія” про добровільну відмову від права постійного користування земельною ділянкою, відповідно до статей 92, 122, 123, 141, 142 Земельного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, “Про Державний земельний кадастр”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року № 860-р “Про передачу нерухомого майна в м. Броварах до сфери управління Служби безпеки”:

1. Надати Службі безпеки України дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для розміщення та постійної діяльності Служби безпеки України з метою обслуговування лікарні відновного лікування (з дислокацією в м. Бровари Київської області) площею 1,3543 га із земель державної власності, що розташована в м. Бровари, вул. 1-го Травня, 27-б, Броварського району Київської області, у зв’язку з розташуванням на вказаній земельній ділянці об’єкта нерухомого майна (лікарня відновного лікування), переданого в управління вищезазначеній Службі розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року № 860-р “Про передачу нерухомого майна в м. Броварах до сфери управління Служби безпеки”.

2. Роботи з розроблення проекту землеустрою розпочати після укладання договору із суб’єктом господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом.

3. Проект землеустрою погодити у визначеному законодавством порядку та подати на затвердження до Київської обласної державної адміністрації.

4. Виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність.

5. Підготовка проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та державної реєстрації прав постійного користування земельною ділянкою відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: