Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про надання одноразової грошової допомоги студентам-сиротам та студентам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації Київської області, які позбавлені батьківського піклування”

Розпорядження від 16.11.2006, №935
Дата оприлюднення: 16.11.2006

З нагоди святкування Дня студента, відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 16.06.99№ 659/99 “Про День студента”, рішення Київської обласної ради від 29.12.2005 № 332-28-ІV “Про обласний бюджет Київської області на 2006 рік” та з урахуванням подання управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації:
1. Надати одноразову грошову допомогу 497 студентам-сиротам та студентам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації Київської області, які позбавлені батьківського піклування, по 300 гривень кожному згідно з окремим списком.
2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації у сумі149,1 тис. гривень (сто сорок дев’ять тисяч сто гривень) на цілі, зазначені у пункті 1 цього розпорядження, за рахунок загальних асигнувань, передбачених в обласному бюджеті управлінню у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.
3. Управлінню у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації у тижневий термін забезпечити виплату зазначеної грошової допомоги відповідним студентам.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кондрука В.П.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: