Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про надання одноразової грошової допомоги студентам-сиротам Київської області, які навчаються у Міжрегіональній Академії управління персоналом”

Розпорядження від 31.10.2005, №738
Дата оприлюднення: 31.10.2005

Розглянувши подання служби у справах неповнолітніх облдержадміністрації та відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), рішення Київської обласної ради від 24.12.2004 №235-21-ІV “Про обласний бюджет Київської області на 2005 рік” (із наступними змінами):
1. З нагоди святкування Дня студента службі у справах неповнолітніх облдержадміністрації провести 1 листопада 2005 року у приміщенні облдержадміністрації зустріч зі студентами–сиротами Київської області, які навчаються у Міжрегіональній Академії управління персоналом.
2. Виділити 4400 (чотири тисячі чотириста) грн. для надання одноразової грошової допомоги 22 студентам-сиротам Київської області, які навчаються у Міжрегіональній Академії управління персоналом (по 200 гривень кожному) за списком, що додається.
3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати службу у справах неповнолітніх облдержадміністрації у сумі і на цілі, визначені у п. 2 цього розпорядження, за рахунок загальних асигнувань, передбачених в обласному бюджеті зазначеній установі.
4. Службі у справах неповнолітніх облдержадміністрації забезпечити виплату грошової допомоги.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кондрука В.П.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

Додаток

        

Поділитися: