Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання дозволу ТОВ „ЛНК” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

Розпорядження від 12.08.2013, №306
Дата оприлюднення: 12.08.2013

Відповідно до Земельного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, враховуючи розпорядження голови Обухівської районної державної адміністрації від 06 серпня 2013 року № 283 “Про затвердження детального плану території будівництва комплексної інженерної споруди на землях запасу Підгірцівської сільської ради”:

  1. Надати дозвіл ТОВ “ЛНК” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,25 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій за рахунок земель запасу Підгірцівської сільської ради Обухівського району Київської області (за межами населеного пункту) (далі – проект землеустрою).

  1. Роботи з розроблення проекту землеустрою розпочати після укладання договору із суб’єктом господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом.

  1. Проект землеустрою погодити у визначеному законодавством порядку та надати на затвердження до облдержадміністрації.

  1. Підготовка проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та державної реєстрації права оренди земельної ділянки відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації О.В.Заєць

        

Поділитися: