Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Київській області

Розпорядження від 11.08.2015, №296
Дата оприлюднення: 11.08.2015

Розглянувши клопотання Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області, відповідно до Земельного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, “Про Державний земельний кадастр”, наказу Міністерства внутрішніх справ України від 26.05.2014 № 510 Про припинення діяльності батальйону міліції особливого призначення Беркут” та передавального акта балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів ПМОП Беркут” Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області від 30.06.2015, затвердженого заступником Міністра внутрішніх справ України – керівником апарату Тахтай О.В., заяви ПМОП Беркут” від 01.07.2015 про добровільну відмову від права постійного користування земельною ділянкою:

1. Надати Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Київській області дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування комплексу будівель (землі громадського призначення) площею 0,5214 га (кадастровий номер 3210600000:00:021:0502), що розташована за адресою: вул. Постишева, буд. 1, м. Бровари, Київської області (землі державної власності в межах населеного пункту) (далі – технічна документація).

2. Роботи з розроблення технічної документації розпочати після укладання договору із суб’єктом господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом.

3. Технічну документацію погодити у визначеному законодавством порядку та подати на затвердження до Київської обласної державної адміністрації.

4. Виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність.

5. Підготовка технічної документації не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та державної реєстрації права постійного користування земельної ділянки відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: