Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою ТОВ „Українська компанія-ВВ”

Розпорядження від 28.12.2012, №569
Дата оприлюднення: 28.12.2012

Відповідно до статей 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про оренду землі”, “Про землеустрій”:

  1. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю “Українська компанія-ВВ” на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документу, що посвідчує право користування (оренди), на земельну ділянку площею 0,3046 га на території Іванківської сільської ради Бориспільського району Київської області за межами населених пунктів для будівництва комплексу автодорожнього сервісу (далі – технічна документація), у зв`язку з тим, що на земельній ділянці розташоване нерухоме майно, яке перебуває у власності ТОВ “Українська компанія-ВВ”.
  1. Роботи з розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із суб`єктом господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.
  1. Технічну документацію розробити з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою.
  1. Подати розроблену та погоджену у визначеному законодавством порядку технічну документацію на затвердження до облдержадміністрації.

Термін дії дозволу 1 рік.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації О.В.Заєць

        

Поділитися: