Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Хицюку Р.В.

Розпорядження від 19.06.2015, №219
Дата оприлюднення: 19.06.2015

Розглянувши клопотання громадянина Хицюка Руслана Вікторовича, відповідно до Земельного кодексу України, Водного кодексу України, Законів України “Про землеустрій”, “Про місцеві державні адміністрації”, “Про оренду землі”, “Про Державний земельний кадастр”:

1. Надати громадянину Хицюку Руслану Вікторовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 49 років земельної ділянки площею 0,0758 га для сінокосіння із земель водного фонду державної власності за межами населених пунктів на території Лебедівської сільської ради Вишгородського району Київської області (далі – проект землеустрою).

2. Роботи з розроблення проекту землеустрою розпочати після укладання договору із суб’єктом господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом.

3. Проект землеустрою погодити у визначеному законодавством порядку та подати на затвердження до Київської облдержадміністрації.

4. Виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність.

5. Підготовка проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та державної реєстрації права оренди земельної ділянки відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: