Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Зубковій Ю. О.

Розпорядження від 19.06.2015, №216
Дата оприлюднення: 19.06.2015

Розглянувши клопотання громадянки Зубкової Юлії Олександрівни, відповідно до Земельного кодексу України, Водного кодексу України, Законів України “Про землеустрій”, “Про місцеві державні адміністрації”, “Про оренду землі”, “Про державний земельний кадастр”:

  1. Надати громадянці Зубковій Юлії Олександрівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,2500 га (землі запасу за межами населеного пункту) для сінокосіння із земель водного фонду державної власності в межах прибережної захисної смуги на території Погребської сільської ради Броварського району Київської області (далі – проект землеустрою).

  1. Роботи з розроблення проекту землеустрою розпочати після укладання договору із суб’єктом господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом.

  1. Проект землеустрою погодити у визначеному законодавством порядку та подати на затвердження до Київської облдержадміністрації.

  1. Виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність.

  1. Підготовка проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та державної реєстрації права оренди земельної ділянки відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: