Працюємо задля перемоги!

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Шапрану С.В.

Розпорядження від 26.04.2016, №145
Дата оприлюднення: 26.04.2016

Розглянувши клопотання громадянина Шапрана Сергія Валентиновича, відповідно до Земельного кодексу України, Водного кодексу України, Законів України “Про землеустрій”, “Про місцеві державні адміністрації”, “Про оренду землі”, “Про державний земельний кадастр”:

1. Надати громадянину Шапрану Сергію Валентиновичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 1,5247 га (за межами населеного пункту) для сінокосіння із земель водного фонду державної власності в межах прибережної захисної смуги, що розташована на території Погребської сільської ради Броварського району Київської області (далі – проект землеустрою).

2. Роботи з розроблення проекту землеустрою розпочати після укладання договору із суб’єктом господарювання, що володіє необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованим інженером землевпорядником, та є відповідальним за якість робіт із землеустрою.

3. Проект землеустрою погодити у визначеному законодавством порядку та подати на затвердження до Київської облдержадміністрації.

4. Не проводити містобудівну діяльність на зазначеній земельній ділянці.

5. Підготовка проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та державної реєстрації права оренди земельної ділянки відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

Голова адміністрації М.Д. Мельничук

        

Поділитися: