Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Борисенко К.Г.

Розпорядження від 26.04.2016, №144
Дата оприлюднення: 26.04.2016

Розглянувши клопотання громадянки Борисенко Катерини Геннадіївни, відповідно до Земельного кодексу України, Водного кодексу України, Законів України “Про землеустрій”, “Про місцеві державні адміністрації”, “Про оренду землі”, „Про Державний земельний кадастр”:

1. Надати громадянці Борисенко Катерині Геннадіївні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 49 років земельної ділянки орієнтовною площею 1,0000 га (землі запасу) для сінокосіння із земель водного фонду в межах прибережної захисної смуги за межами населених пунктів на території Обухівської міської ради Обухівського району Київської області (далі – проект землеустрою).

2. Роботи з розроблення проекту землеустрою розпочати після укладання договору із суб’єктом господарювання, що володіє необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованим інженером-землевпорядником, та є відповідальним за якість робіт із землеустрою.

3. Проект землеустрою погодити у визначеному законодавством порядку та подати на затвердження до Київської облдержадміністрації.

4. Не проводити містобудівну діяльність на зазначеній земельній ділянці.

5. Підготовка проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та державної реєстрації права оренди земельної ділянки відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

Голова адміністрації М.Д. Мельничук

        

Поділитися: