Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Васадзе Т.Ш.

Розпорядження від 26.04.2016, №143
Дата оприлюднення: 26.04.2016

Розглянувши клопотання громадянина Васадзе Таріела Шакровича, відповідно до Земельного кодексу України, Водного кодексу України, Законів України “Про землеустрій”, “Про місцеві державні адміністрації”, “Про оренду землі”, “Про державний земельний кадастр”:

1. Надати громадянину Васадзе Таріелу Шакровичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 1,9917 га для сінокосіння із земель водного фонду державної власності в межах прибережної захисної смуги (землі запасу), що розташована на території Козинської селищної ради Обухівського району Київської області (далі – проект землеустрою).

2. Роботи з розроблення проекту землеустрою розпочати після укладання договору із суб’єктом господарювання, що володіє необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованим інженером землевпорядником, та є відповідальним за якість робіт із землеустрою.

3. Проект землеустрою погодити у визначеному законодавством порядку та подати на затвердження до Київської облдержадміністрації.

4. Не проводити містобудівну діяльність на зазначеній земельній ділянці.

5. Підготовка проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та державної реєстрації права оренди земельної ділянки відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

Голова адміністрації М.Д. Мельничук

        

Поділитися: