Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Тимошенку І.І.

Розпорядження від 22.02.2016, №46
Дата оприлюднення: 22.02.2016

Розглянувши клопотання громадянина Тимошенка Івана Івановича, відповідно до Земельного кодексу України, Водного кодексу України, Законів України “Про землеустрій”, “Про місцеві державні адміністрації”, “Про оренду землі”, “Про Державний земельний кадастр”:

1. Надати громадянину Тимошенку Івану Івановичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 49 років земельної ділянки орієнтовною площею 8,00 га (за межами населеного пункту) для сінокосіння із земель водного фонду державної власності (землі запасу) на території Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області (далі – проект землеустрою).

2. Роботи з розроблення проекту землеустрою розпочати після укладання договору із суб’єктом господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом.

3. Проект землеустрою погодити у визначеному законодавством порядку та подати на затвердження до Київської облдержадміністрації.

4. Виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність.

5. Підготовка проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та державної реєстрації права оренди земельної ділянки відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

Голова адміністрації М.Д.Мельничук

        

Поділитися: