Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду товариству з обмеженою відповідальністю „Енергетична група”

Розпорядження від 25.12.2013, №492
Дата оприлюднення: 25.12.2013

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю “Енергетична група”, відповідно до Земельного кодексу України, Кодексу України про надра, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, “Про Державний земельний кадастр”:

  1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю “Енергетична група” дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду на термін дії спеціального дозволу на користування надрами для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд, що пов’язані з користуванням надрами (видобування гранітів в якості сировини для виробництва щебеню будівельного і каменю бутового) загальною площею 24,83 га, а саме: земельної ділянки площею 8,95 га на території Соснівської сільської ради Макарівського району Київської області та земельної ділянки площею 15,88 га на території Томашівської сільської ради Фастівського району Київської області за рахунок земель запасу (далі – проект землеустрою) у зв’язку з наявністю у товариства з обмеженою відповідальністю “Енергетична група” спеціального дозволу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 23.10.2007 № 4444 на користування надрами.
  1. Роботи з розроблення проекту землеустрою розпочати після укладання договору із суб’єктом господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом.
  1. Проект землеустрою погодити у визначеному законодавством порядку та подати на затвердження до Київської обласної державної адміністрації.
  1. Підготовка проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та державної реєстрації права оренди земельної ділянки відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

Виконуючий обов’язки О.В.Заєць

голови адміністрації

        

Поділитися: