Працюємо задля перемоги!

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду товариству з обмеженою відповідальністю „Немирів-ОЙЛ”

Розпорядження від 31.10.2014, №360
Дата оприлюднення: 31.10.2014

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю “Немирів-ОЙЛ”, відповідно до статей 120, 122, 123, 141 Земельного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, “Про Державний земельний кадастр”:

  1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю “Немирів-ОЙЛ” дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років для обслуговування існуючої АЗС з майновим комплексом (землі промисловості, транспорту, зв`язку, енергетики, оборони та іншого призначення) загальною площею 1,1 га на території Загальцівської сільської ради Бородянського району Київської області (далі – проект землеустрою), та на якій розташований об’єкт нерухомого майна, що перебуває у власності товариства з обмеженою відповідальністю “Немирів-ОЙЛ” згідно з договором купівлі-продажу від 31.10.2012, посвідченого приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Тишко І.О., зареєстрованого в реєстрі за № 2607, та витягу Комунального підприємства Київської обласної ради “Бородянське бюро технічної інвентаризації” про державну реєстрацію прав від 16.11.2012 № 36279783, у зв’язку з припиненням права користування цією земельною ділянкою ПрАТ “КОМПАНІЯ “АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНА” на підставі пункту “е” статті 141 Земельного кодексу України.
  1. Роботи з розроблення проекту землеустрою розпочати після укладання договору із суб’єктом господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом.
  1. Проект землеустрою погодити у визначеному законодавством порядку та подати на затвердження до Київської обласної державної адміністрації.
  1. Виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність.
  1. Підготовка проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та державної реєстрації права оренди земельної ділянки відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: