Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних лісових ділянок у постійне користування ДП „Київське лісове господарство”

Розпорядження від 05.09.2014, №281
Дата оприлюднення: 05.09.2014

Розглянувши клопотання ДП “Київське лісове господарство”, відповідно до Лісового кодексу України, Земельного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, наказу Державного комітету лісового господарства України від 14.12.2009 № 352-А “Про зміну меж лісогосподарських підприємств Київської області” та наказу Київського обласного управління лісового та мисливського господарства від 15.12.2009 № 155 “Про зміни меж лісогосподарських підприємств”, враховуючи згоду на вилучення земельних лісових ділянок постійного користувача – державного підприємства “Клавдієвське лісове господарство” від 08.06.2011, засвідчену приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Немм О.В., зареєстровану в реєстрі за № 3000:

  1. Надати державному підприємству “Київське лісове господарство” дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування для ведення лісового господарства земельних лісових ділянок загальною площею 4040,0 га Плахтянського лісництва, а саме: земельної лісової ділянки площею 3768,0 га Плахтянської сільської ради на території Макарівського району Київської області та земельної лісової ділянки площею 272,0 га Козинцівської сільської ради на території Бородянського району Київської області (далі – проект землеустрою) за рахунок земель державного підприємства “Клавдієвське лісове господарство”.
  1. Роботи з розроблення проекту землеустрою розпочати після укладення договору із суб’єктом господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом.
  1. Проект землеустрою погодити у визначеному законодавством порядку та подати на затвердження до облдержадміністрації.
  1. Підготовка проекту землеустрою не дає права на використання земельних лісових ділянок до встановлення меж цих ділянок в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчують права на них, та державної реєстрації таких прав.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: