Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду приватному акціонерному товариству „Миронівський інкубатор”

Розпорядження від 23.01.2015, №16
Дата оприлюднення: 23.01.2015

Розглянувши клопотання приватного акціонерного товариства “Миронівський інкубатор”, відповідно до статей 120, 122, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, “Про Державний земельний кадастр”:

1. Надати приватному акціонерному товариству “Миронівський інкубатор” дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,3 га в оренду терміном на 49 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості з метою обслуговування нежитлових приміщень (землі промисловості, транспорту, зв`язку, енергетики, оборони та іншого призначення), що розташована на території Владиславської сільської ради Миронівського району Київської області за межами населеного пункту (землі державної власності) (далі – проект землеустрою), та на якій розташований об’єкт нерухомого майна, що перебуває у власності приватного акціонерного товариства “Миронівський інкубатор” на підставі свідоцтва виконавчого комітету Миронівської міської ради про право власності на нерухоме майно від 01.07.2005 серія САА № 017289 та витягу Білоцерківського міжміського бюро технічної інвентаризації про реєстрацію права власності на нерухоме майно від 01.07.2005 № 7655900.

2. Роботи з розроблення проекту землеустрою розпочати після укладання договору із суб’єктом господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом.

3. Проект землеустрою погодити у визначеному законодавством порядку та подати на затвердження до Київської обласної державної адміністрації.

4. Виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність.

5. Підготовка проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та державної реєстрації права на земельну ділянку відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: