Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок ДП „Міжнародний аеропорт„Бориспіль”

Розпорядження від 27.06.2012, №266
Дата оприлюднення: 27.06.2012

Відповідно до Земельного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, враховуючи згоду на вилучення земельних ділянок постійного користувача – державного підприємства “Обслуговування повітряного руху України” від 12.03.2012 № 261:

  1. Надати дозвіл державному підприємству “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок площею 1,4300 га та 0,9520 га під розміщення адміністративно-господарських та інженерно-технічних об`єктів на території Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області (далі – проект землеустрою) за рахунок земель державного підприємства “Обслуговування повітряного руху України”.
  1. Роботи з розробки проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.
  1. Проект землеустрою погодити у визначеному законодавством порядку та подати на затвердження до облдержадміністрації.
  1. Підготовка проекту землеустрою не дає права на використання земельних ділянок до встановлення меж цих ділянок в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчують права на них, та державної реєстрації таких прав.

Термін дії дозволу 1 рік.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації Я.М.Москаленко

        

Поділитися: