Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у постійному користуванні спільному українсько-йорданському підприємству у формі товариства з обмеженою відповідальністю „Катрін?

Розпорядження від 24.12.2015, №493
Дата оприлюднення: 24.12.2015

Відповідно до статті 128 Земельного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, “Про оцінку земель”, постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2009 № 381 “Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності”:

1. Надати дозвіл спільному українсько-йорданському підприємству у формі товариства з обмеженою відповідальністю “Катрін? на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва комплексу сервісного обслуговування та АЗС площею 0,3 га на території Дослідницької селищної ради Васильківського району Київської області (землі державної власності за межами населених пунктів) (далі – проект землеустрою), що знаходиться в користуванні зазначеного товариства на підставі Державного акта на право постійного користування землею серія ІІ–КВ № 003840-139, зареєстрованого в Дослідницькій селищній раді Васильківського району Київської області від 21.11.1997 № 2, на якій розташований об’єкт нерухомого майна, що належить спільному українсько-йорданському підприємству у формі товариства з обмеженою відповідальністю “Катрін? на підставі свідоцтва про право власності на нерухоме майно від 26.10.2012 серія САЕ № 552696.

2. Роботи з розроблення проекту землеустрою розпочати після укладання договору із суб’єктом господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом.

3. Проект землеустрою погодити у визначеному законодавством порядку та подати на затвердження до Київської обласної державної адміністрації.

4. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження, для подальшого її продажу спільному українсько-йорданському підприємству у формі товариства з обмеженою відповідальністю “Катрін?.

5. Доручити Васильківській райдержадміністрації:

5.1. укласти від імені Київської обласної державної адміністрації з спільним українсько-йорданським підприємством у формі товариства з обмеженою відповідальністю “Катрін? договір про оплату ним авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки у розмірі 20 відсотків вартості земельної ділянки, визначеної за нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки;

5.2. у встановленому порядку замовити експертну грошову оцінку земельної ділянки суб`єкту оціночної діяльності, що є виконавцем вищевказаних робіт згідно із законом;

5.3. фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки здійснити за рахунок внесеного покупцем авансу;

5.4. надати Київській обласній державній адміністрації звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки для прийняття рішення щодо її продажу.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: