Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду публічному акціонерному товариству „Рокитнянський цукровий завод”

Розпорядження від 04.06.2014, №160
Дата оприлюднення: 04.06.2014

Розглянувши клопотання публічного акціонерного товариства “Рокитнянський цукровий завод” (правонаступник Відкритого акціонерного товариства “Рокитнянський цукровий завод”), відповідно до Земельного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, “Про Державний земельний кадастр”:

  1. Надати публічному акціонерному товариствуРокитнянський цукровий завод” дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (з метою розміщення комплексу з виробництва електроенергії із біогазу) загальною площею 10,2106 га на території Рокитнянської селищної ради Рокитнянського району Київської області (за межами населеного пункту), що знаходиться у постійному користуванні відкритого акціонерного товариства “Рокитнянський цукровий завод” на підставі державного акта на право постійного користування земельною ділянкою серія I-КВ № 000695 (далі – проект землеустрою).
  1. Роботи з розроблення проекту землеустрою розпочати після укладання договору із суб’єктом господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом.
  1. Проект землеустрою погодити у визначеному законодавством порядку та подати на затвердження до Київської обласної державної адміністрації.
  1. Підготовка проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та державної реєстрації права оренди земельної ділянки відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: