Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Лотоцькому В.А.

Розпорядження від 26.08.2015, №317
Дата оприлюднення: 26.08.2015

Розглянувши клопотання громадянина Лотоцького Володимира Андрійовича, відповідно до Земельного кодексу України, Водного кодексу України, Законів України “Про землеустрій”, “Про місцеві державні адміністрації”, “Про оренду землі”, “Про державний земельний кадастр”:

1. Надати громадянину Лотоцькому Володимиру Андрійовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,1200 га для сінокосіння із земель водного фонду державної власності в межах прибережної захисної смуги на території Погребської сільської ради Броварського району Київської області за межами населеного пункту (далі – проект землеустрою).

2. Роботи з розроблення проекту землеустрою розпочати після укладання договору із суб’єктом господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом.

3. Проект землеустрою погодити у визначеному законодавством порядку та подати на затвердження до Київської облдержадміністрації.

4. Виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність.

5. Підготовка проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та державної реєстрації права оренди земельної ділянки відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: