Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Онуфрієнку В.А.

Розпорядження від 26.08.2015, №316
Дата оприлюднення: 26.08.2015

Розглянувши клопотання громадянина Онуфрієнка Віктора Андрійовича, відповідно до Земельного кодексу України, Водного кодексу України, Законів України “Про землеустрій”, “Про місцеві державні адміністрації”, “Про оренду землі”, “Про Державний земельний кадастр”:

1. Надати громадянину Онуфрієнку Віктору Андрійовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,25 га (землі запасу) для сінокосіння із земель водного фонду в межах прибережної захисної смуги за межами населених пунктів на території Трипільської сільської ради Обухівського району Київської області (далі – проект землеустрою).

2. Роботи з розроблення проекту землеустрою розпочати після укладання договору із суб’єктом господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом.

3. Проект землеустрою погодити у визначеному законодавством порядку та подати на затвердження до Київської облдержадміністрації.

4. Виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність.

5. Підготовка проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та державної реєстрації права оренди земельної ділянки відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: