Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Плясу О.М на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки

Розпорядження від 11.11.2011, №1277
Дата оприлюднення: 11.11.2011

Відповідно до статей 122, 123, 134 Земельного кодексу України, Законів України “Про оренду землі”, “Про місцеві державні адміністрації”:

  1. Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Плясу Олексію Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 1,7873 га для експлуатації соціально-побутових та інженерно-технічних об’єктів, що розташована на території Гірської селищної ради Бориспільського району Київської області, у зв’язку з тим, що на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно, яке перебуває у власності ФОП Пляс О.М.

  1. Роботи з розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки розпочати після укладання договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

  1. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки погодити у визначеному законодавством порядку.

  1. Розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки не дає права на її використання до встановлення меж цієї земельної ділянки в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчують право на неї, та їх державної реєстрації.

Термін дії дозволу 1 рік.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: