Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання дозволу ДП „Укравтогаз” Національної акціонерної компанії „Нафтогаз України” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки для обслуговування існуючого об`єкта трубопровідного транспорту (АГНКС)

Розпорядження від 18.05.2012, №186
Дата оприлюднення: 18.05.2012

Відповідно до статей 92, 123 Земельного кодексу України, Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:

1. Надати дозвіл дочірньому підприємству “Укравтогаз” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки площею 1,6800 га для обслуговування існуючого об`єкта трубопровідного транспорту (АГНКС) на території Требухівської сільської ради Броварського району Київської області (далі – проект землеустрою).

2. Роботи з розробки проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. При виконанні робіт з розробки проекту землеустрою передбачити необхідність відступу на 50 метрів від краю існуючого твердого покриття об`їзної дороги м. Бровари, яка на даній ділянці співпадає з напрямком великої кільцевої автомобільної дороги навколо міста Києва, а також відповідні обмеження, пов`язані з будівництвом великої кільцевої дороги навколо міста Києва.

4. Проект землеустрою погодити у визначеному законодавством порядку та подати на затвердження до облдержадміністрації.

5. Підготовка проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки до встановлення меж цієї ділянки в натурі (на місцевості), одержання документа, що посвідчує право на неї, та державної реєстрації такого права.

Термін дії дозволу 1 рік.

Виконуючий обов`язки

голови адміністрації Я.М.Москаленко

        

Поділитися: