Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про надання дозволу державному підприємству „Національна енергетична компанія „Укренерго” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування ПЛ 750 кВ Рівненська АЕС – Київська”

Розпорядження від 18.04.2011, №365
Дата оприлюднення: 18.04.2011

Відповідно до статті 123 Земельного кодексу України, Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, враховуючи розпорядження голови Київської облдержадміністрації від05.11.2010 №1269 „Про погодження місця розташування об’єктів”:

1. Дозволити розробити проект землеустрою щодо відведення у постійне користування державному підприємству „Національна енергетична компанія „Укренерго” земельної ділянки площею орієнтовно 0,0130га (під госпо­дарськими шляхами) для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуго­вування ПЛ750кВ Рівненська АЕС – Київська за рахунок земель державної власності (землі запасу) на території Наливайківської сільської ради Макарівського району Київської області.

2. Роботи з розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки розпочати після укладання договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки погодити у визначеному законодавством порядку.

4. Розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки не дає права на її використання до встановлення меж цієї земельної ділянки в натурі (на місцевості), одержання документа, що посвідчує право на неї, та державної реєстрації.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк        

Поділитися: