Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання дозволу Державній науковій установі „УкрНДІПВТ ім. Погорілого” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування

Розпорядження від 06.12.2011, №1403
Дата оприлюднення: 06.12.2011

Відповідно до статті 123 Земельного кодексу України, Законів України “Про землеустрій”, “Про місцеві державні адміністрації”:

1. Надати дозвіл Державній науковій установі “Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського використання імені Леоніда Погорілого” на розроб­лення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,9900 га у постійне користування для розміщення виставково-торгівельного комплексу сільськогосподарської техніки на території Дослідницької селищної ради Васильківського району Київської області (далі – проект землеустрою).

2. Роботи з розроблення проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Проект землеустрою погодити у визначеному законом порядку та подати на затвердження до облдержадміністрації.

4. Підготовка проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчують право на неї, та державної реєстрації такого права.

Термін дії дозволу 1 рік.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: