Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про надання допомоги КоломийськомуКосівському та Снятинському районам Івано-Франківської області”””

Розпорядження від 03.09.2008, №1179
Дата оприлюднення: 03.09.2008

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про затвердження Указу Президента України „Про оголошення окремих територій Вінницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей зонами надзвичайної екологічної ситуації”, Указу Президента України від 28.07.2008 № 682 „Про оголошення окремих територій Вінницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей зонами надзвичайної екологічної ситуації”, розпорядження голови Київської обласної державної адміністраціївід 11.09.2008 № 1099 „Про обласний оперативний штаб з організації надання допомоги Коломийському, Косівському та Снятинському районам Івано-Франківської області та Кіцманському району Чернівецької області, які постраждали внаслідок повені”:

1. Надати допомогу Коломийському, Косівському та Снятинському районам Івано-Франківської області шляхом комплектування та направлення механізованих загонів у складі: бульдозер – 1 шт., екскаватор – 1 шт., автокран– 1 шт. (20 – 25 т), самоскиди – 2 шт. (25 т), техмайстерня у комплекті з електрозварювальним агрегатом (САК) для виконання робіт щодо відновлення об’єктів комунального господарства (мости, переходи, підвісні споруди сполучення) на термін вересень – листопад 2008 року у ці райони.

2. Головному управлінню промисловості, транспорту та зв’язку облдержадміністрації:

2.1. Спільно з Івано-Франківською облдержадміністрацією, Коломийською, Косівською та Снятинською райдержадміністраціями провести роботу щодо визначення обсягів будівельно-відновлювальних робіт на об’єктах, механізмів розрахунків за виконані роботи, створення належних побутових умов, харчування особового складу механізованих загонів та їх доукомплектування різноробочими за рахунок місцевого населення.
2.2. Спільно з керівниками проектних установ області, відповідних зацікавлених установ інших регіонів внести пропозиції щодо створення та направлення в райони стихійного лиха Івано-Франківської області тимчасових груп проектантів для розробки проектно-кошторисної документації (на рівні ескізних пропозицій), що дозволить більш об’єктивно визначити обсяги робіт та кошторисних розрахунків за їх виконання.

3. Визначити начальника головного управління промисловості, транспорту та зв’язку Київської облдержадміністрації Крутоуса В.Т. координатором виконання будівельно-відновлювальних робіт у Коломийському, Косівському та Снятинському районах Івано-Франківської області.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації внести пропозиції щодо відшкодування витрат на відрядження, пов’язаних з координацією будівельно-відновлювальних робіт у Коломийському, Косівському та Снятинському районах Івано-Франківської області, що здійснюватимуться механізованими загонами.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови Київської облдержадміністрації Вакараша В.М.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: