Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання Cлужбі автомобільних доріг у Київській області дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування

Розпорядження від 23.06.2014, №189
Дата оприлюднення: 23.06.2014

Розглянувши клопотання Cлужби автомобільних доріг у Київській області, відповідно до статей 92, 123 Земельного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, враховуючи наказ Міністерства транспорту України від 01.08.2001 № 518 “Про реорганізацію державних підприємств дорожнього комплексу у Київській області”:

  1. Надати Службі автомобільних доріг у Київській області дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (землі промисловості, транспорту, зв`язку, енергетики, оборони та іншого призначення) під існуючою автодорогою Т-10-09 Устимівка – Гребінки – Узин на території Васильківського району Київської області, а саме:

– земельних ділянок площею 13,15 га на території Устимівської сільської ради;

– земельної ділянки площею 6,95 га на території Гребінківської селищної ради;

– земельних ділянок площею 21,12 га на території Лосятинської сільської ради.

  1. Роботи з розроблення проекту землеустрою розпочати після укладання договору із суб’єктом господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом.

  1. Проект землеустрою погодити у визначеному законодавством порядку та подати на затвердження до Київської обласної державної адміністрації.

  1. Підготовка проекту землеустрою не дає права на використання земельних ділянок до встановлення їх меж в натурі (на місцевості) та державної реєстрації прав постійного користування земельними ділянками відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: