Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про методичні рекомендації щодо проведення оцінки результатів діяльності районних державних адміністрацій, міськвиконкомів (міст обласного значення) щодо взаємодії з місцевими ветеранськими організаціями з питань соціального захисту ветеранів”

Розпорядження від 11.01.2013, №10
Дата оприлюднення: 11.01.2013

На виконання доручення виконуючого обов’язки голови Київської облдержадміністрації від 05.12.2012 № 126-1, за результатами розгляду на спільному засіданні колегії Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України і Київської обласної державної адміністрації 22 листопада 2012 року питання „Про стан взаємодії місцевих органів виконавчої влади та громадських ветеранських організацій Київської області щодо соціального захисту ветеранів” Рішення за результатами розгляду на спільному засіданні колегії Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України і Київської обласної державної адміністрації 22 листопада 2012 року питання „Про стан взаємодії місцевих органів виконавчої влади та громадських ветеранських організацій Київської області щодо соціального захисту ветеранів” та відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про місцеве самоврядуванняв Україні”:

1. Затвердити методичні рекомендації щодо проведення оцінки результатів діяльності районних державних адміністрацій, міськвиконкомів (міст обласного значення) щодо взаємодії з місцевими ветеранськими організаціями з питань соціального захисту ветеранів (далі – Методичні рекомендації), що додаються.

2. Районним державним адміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити інформування управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Київської облдержадміністрації, згідно з Методичними рекомендаціями до 30 січня 2014 року.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покладається на заступника голови Київської облдержадміністрації Подашевську Т.Л.

Виконуючий обов’язки

голови адміністраціїО.В.Заєць

Додаток

        

Поділитися: