Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про ліквідацію Згурівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”

Розпорядження від 26.06.2013, №250
Дата оприлюднення: 26.06.2013

Відповідно до Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про місцеві державні адміністрації”, „Про освіту”, „Про загальну середню освіту”, „Про охорону дитинства”, рішення Київської обласної ради від 16 травня 2013 року № 603-32-VІ „Про затвердження Обласного плану створення освітніх округів та модернізації мережі навчальних закладів, у тому числі шкіл-інтернатів”, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 05 травня 1994 року №228 Про порядок створення, реорганізації і ліквідації навчально-виховних закладів, листом Міністерства освіти і науки України від 13 травня 2013 року № 1/11-8128, рішенням Згурівської районної ради від 23 квітня 2013 року № 190-28-VІ „Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Згурівського району майнового комплексу Згурівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області”, з метою максималь­ного сприяння поверненню дітей у сім’ї, формування оптималь­ної мережі закладів освіти обласної комунальної власності:

1. Ліквідувати Згурівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІ ступенів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, встановивши строк для її ліквідації та пред’явлень вимог кредиторів два місяці з дня опублікування повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи у спеціалізованому засобі масової інформації.

2. Створити комісію з ліквідації Згурівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (далі – ліквідаційну комісію), у складі згідно з додатком.

3. Голові ліквідаційної комісії забезпечити:

3.1. подання у встановленому чинним законодавством порядку протягом трьох робочих днів державному реєстру документів, необхідних для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про прийняття рішення щодо припинення зазначеної у п. 1 цього розпорядження юридичної особи шляхом її ліквідації;

3.2. розміщення в спеціалізованому друкованому засобі масової інформації повідомлення про припинення Згурівської спеціальної загально­освітньої школи-інтернату III ступенів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і порядок та строк заявлення кредиторами вимог до нього;

3.3. складання та подання проміжного ліквідаційного балансу та ліквідаційного балансу на затвердження голові Київської обласної державної адміністрації;

3.4. здійснення у встановленому чинним законодавством порядку інших необхідних дій та заходів, пов’язаних з припиненням Згурівської спеціальної загально­освітньої школи-інтернату III ступенів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

4. Керівнику Згурівської спеціальної загально­освітньої школи-інтернату III ступенів для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, яка ліквідується:

4.1. персонально попередити працівників Згурівської спеціальної загально­освітньої школи-інтернату III ступенів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування про їх можливе вивільнення відповідно до статті 49-2 Кодексу законів про працю України;

4.2. забезпечити додержання вимог трудового законодавства при звільненні працівників Згурівської спеціальної загально­освітньої школи-інтернату III ступенів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які підлягають вивільненню.

5. Визнати таким, що втратив чинність, підпункт 1.2. пункту 1 розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 26 травня 1997 року № 270 „Про удосконалення мережі закладів освіти обласної комунальної власності”.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: