Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

”Про Комунальний позашкільний навчальний заклад Київської обласної ради „Київська обласна дитячо-юнацька спортивна школа для дітей з особливими потребами”

Розпорядження від 09.08.2012, №337
Дата оприлюднення: 09.08.2012

Відповідно до Законів України Про місцеві державні адміністрації, Про позашкільну освіту, Про фізичну культуру і спорт, постанов Кабінету Міністрів України від 06.05.2001 № 433 Про затвердження переліку типів позашкільних навчальних закладів і Положення про позашкільний навчальний заклад, від 05.11.2008 № 993 Про затвердження Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу, враховуючи рішення Київської обласної радивід 21.06.2012 № 383-19-VI „Про утворення Комунального позашкільного навчального закладу Київської обласної ради „Київська обласна дитячо-юнацька спортивна школа для дітей з особливими потребами”:

1. Затвердити статут Комунального позашкільного навчального закладу Київської обласної ради „Київська обласна дитячо-юнацька спортивна школа для дітей з особливими потребами” (додається).

2. Управлінню з питань фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації під час формування бюджетного запиту на відповідний рік передбачати кошти на утримання Комунального позашкільного навчального закладу Київської обласної ради „Київська обласна дитячо-юнацька спортивна школа для дітей з особливими потребами”.

3. Внести до розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 28.04.2010 № 393 „Про деякі питання управління Київською облдержадміністрацією об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області” такі зміни:

3.1. Додаток 1 „Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області, що підлягають прийманню в управління Київської облдержадміністрації” доповнити позицією 158.

158.

Комунальний позашкільний навчальний заклад Київської обласної ради „Київська обласна дитячо-юнацька спортивна школа для дітей з особливими потребами”.

08623 Київська область, Васильківський район, смт. Калинівка, вулиця Леніна, 55.

3.2. Додаток 11 „Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області, підпорядкованих управлінню з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації” доповнити позицією 10.

10.

Комунальний позашкільний навчальний заклад Київської обласної ради „Київська обласна дитячо-юнацька спортивна школа для дітей з особливими потребами”.

08623 Київська область, Васильківський район, смт. Калинівка, вулиця Леніна, 55.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Головіна Є.А.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Статут

        

Поділитися: