Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про комісію з питань перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації

Розпорядження від 07.07.2014, №217
Дата оприлюднення: 07.07.2014

Відповідно до Законів України Про автомобільний транспорт”, Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”:

1. Утворити комісію з питань перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації (далі – комісія), у складі згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про комісію з питань перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації, що додається.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 13 вересня 2013 року № 348 Про утворення обласної комісії з проведення спільних перевірок перевізників, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що відносяться до компетенції Київської обласної державної адміністрації”.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: