Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про Київський обласний координаційний комітет сприяння зайнятості населення”

Розпорядження від 29.12.2005, №920
Дата оприлюднення: 29.12.2005

На виконання Указу Президента України від 11.07.2005 № 1073/2005 “Про вдосконалення державного регулювання у сфері зайнятості населення та ринку праці в Україні”, відповідно до Законів України “Про зайнятість населення” (із наступними змінами), “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), листа Міністерства праці та соціальної політики України від 17.08.2005 № ДЦ-08-4407/0/6-05 та з метою підготовки узгоджених рішень щодо здійснення державної політики з питань зайнятості населення:
1. Підтримати ініціативу Київської облпрофради, Федерації роботодавців Київського регіону “Київщина” про створення Київського обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення (далі – Координаційний комітет).
2. Схвалити проект Положення про Київський обласний координаційний комітет сприяння зайнятості населення (додаток 1).
3. Затвердити склад представників від облдержадміністрації до Координаційного комітету згідно з додатком 2 та надати їм повноваження від імені облдержадміністрації здійснювати дії та приймати рішення відповідно до Положення про Київський обласний координаційний комітет сприяння зайнятості населення.
4. Рекомендувати для обрання головою Координаційного комітету заступника голови облдержадміністрації Кондрука Валерія Петровича.
5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 01.10.2002 № 597 “Про координаційну раду з питань політики зайнятості населення при Київській обласній державній адміністрації”.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації А.Д.Семенюк

Додаток 1

Додаток 2

        

Поділитися: