Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про хід реалізації в Київській області експерименту з призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою (піклуванням) або у відповідних закладах, за принципом „гроші ходять за дитиною”

Розпорядження від 15.11.2006, №931
Дата оприлюднення: 15.11.2006

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2006№ 956 „Про проведення експерименту з призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою (піклуванням) або у відповідних закладах, за принципом „гроші ходять за дитиною”, відповідно до Законів України „Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, „Про місцеві державні адміністрації,” Указу Президента України від 11.07.2005 № 1086/2005 „Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей” та з урахуванням наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 23.10.2006 № 3569 „Про затвердження плану заходів щодо проведення експерименту з призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою (піклуванням), або інтернатних закладах, за принципом „гроші ходять за дитиною” у Київській області на 2006 рік”:

1.Службі у справах неповнолітніх облдержадміністрації:

1.1.До 20.11.2006 проаналізувати стан реалізації в районах і містах Київської області експерименту з призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою (піклуванням) або у відповідних закладах, за принципом „гроші ходять за дитиною” (далі – експеримент).
1.2. За результатами експерименту до 10.12.2006 провести науково-практичну конференцію із залученням працівників робочої групи Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини Міністерства України у справах сім`ї, молоді та спорту.
2.Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення):

2.1. Забезпечити повний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що проживають у Київській області, та контроль за дотриманням організаційно-правових умов їх соціального захисту.
2.2. До 10.12.2006 надати звіт службі у справах неповнолітніх облдержадміністрації про стан призначення і виплати державної соціальної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які перебувають під опікою (піклуванням) або у відповідних закладах, та до 10.01.2007 надати звіт про результати проведення експерименту.

3. Управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації забезпечити висвітлення результатів роботи, пов’язаної із реалізацією експерименту, в місцевих засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кондрука В.П.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: